Změna na postu hlavního trenéra mužstva „A“ dospělých

Domů 9 Sezóna 9 2022/2023 9 Změna na postu hlavního trenéra mužstva „A“ dospělých

Aktualizováno dne 8.1.2024:

Výkonný výbor fotbalového spolku FK Viktorie Velký Osek na své mimořádné schůzi v pátek 5.1.2024 zvolil za hlavního trenéra mužstva „A“ dospělých našeho fotbalového spolku FK Viktorie Velký Osek, z.s. s mandátem do 30.6.2024 pana Zdeňka Nováka st.

Pan Zdeněk Novák st. je také členem výkonného výboru a sportovním ředitelem našeho fotbalového spolku FK Viktorie Velký Osek.

Do realizačního týmu si pan Zdeněk Novák st. vybral za vedoucího mužstva pana Martina Košku st. a za asistenta pana Lukáše Černého.

Pevně věřím, že tímto novým realizačním týmem, příchodem 2 posil do tohoto mužstva a kvalitní zimní přípravou, která začne již v úterý 9.1.2024 a vyvrcholí sehráním 4 přátelských přípravných zápasů mužstvo získá vše, aby podávalo ty nejlepší výkony, které nadchnou nejen hráče samotné, vedení, ale především i jejich věrné fanoušky.

Vedení našeho fotbalového spolku drží novému realizačnímu týmu palce ve velmi důležité jarní části sezóny 2023/2024 v okresním přeboru okresu Kolín, a to vzhledem k možnosti až 6 sestupujícím mužstvům z této soutěže.

Roman Semenec, předseda výkonného výboru FK Viktorie Velký Osek, z.s.

Změna na postu hlavního trenéra mužstva „A“ dospělých