2022.10.16: Štítarský SK – FK Viktorie Velký Osek 4:5 (0:2)

Domů 9 „A“ mužstvo dospělých 9 2022.10.16: Štítarský SK – FK Viktorie Velký Osek 4:5 (0:2)
  1. 2022 15:30

Okresní Přebor
Štítarský SK , 99 diváků
Rozhodčí: Hlavnička Radek.

—————————————————————————————

STŘELCI: 63. Miškovský Jakub, 66. Hoření Filip (pen.), 67. Uman Samuel, 78. Miškovský Jakub – 10. Sodoma Ondřej, 75. Mareš Jaroslav, 86. Karban Slavomír, 25. Sodoma Ondřej, 84. Sodoma Ondřej

V probíhající sezoně jsme podali suverénně nejhorší výkon. Pouze díky notné dávce štěstí se nám podařilo zvítězit.
Sestava kola: Sodoma Ondřej
Zdeněk Novák, sportovní ředitel

Dramatické utkání s mnoha zvraty a chybami, atraktivní pro nezaujatého diváka. Domácí byli od začátku utkání o něco aktivnější a vytvořili si několik brankových příležitostí. Efektivita však byla na naší straně, a tak jsme během prvního poločasu dvakrát udeřili a do kabin šli s pohodlným vedením 2:0. Jenže naše děravá obrana pokračovala v bídném výkonu dál a začaly se dít věci. Domácí se dokázali mezi 62. a 67. minutou dostat do jednobrankového náskoku. Nám se rychle podařilo dorovnat, ale domácí za další tři minuty strhli vedení na svoji stranu a v tu chvíli jsme už přestali věřit v nějaký bodový zisk. Jenže v 84. minutě jsme ze standardní situace srovnali a o minutu později ukončili přestřelku vítěznou kuriózní brankou. V tomto zápase nevyhrálo lepší mužstvo, ale šťastnější. Kdyby domácí proměnili alespoň některé šance, co jsme jim nabídli, tak mohl být výsledek zcela opačný. Jiří Sodoma st., asistent trenéra