2023.04.08: TJ Liblice „A“ – FK Viktorie Velký Osek „A“ 0:1 (0:1)

Domů 9 „A“ mužstvo dospělých 9 2023.04.08: TJ Liblice „A“ – FK Viktorie Velký Osek „A“ 0:1 (0:1)

8.4. 2023 16:30

Okresní Přebor
TJ Liblice
Rozhodčí: Pluhař Luboš

TJ Liblice – FK Viktorie Velký Osek 0:1 (0:1)

Střelci:
´32 Bayer Viliam

Sestava:
Durdil Rudolf [K] – Kalaš Tomáš, Šmiřák Šimon, Svoboda Matěj Martin, Černý Marek – Karban Slavomír, Žilka Jan, Koška Martin, Lylo Lukáš – Novák Adam, Bayer Viliam

Náhradníci:
Šamša Matěj, Novák Zdeněk, Mareš Jaroslav, Řehák Filip, Karban Jan, Tvrzník Antonín

Vyjádření trenérů:

„Na utkání jsme se sešli v dobré sestavě a hráli jsme s předtím týmem tabulky, který se prezentuje kombinačním fotbalem. Bylo to vyrovnané utkání. Inkasovali jsme ze standardky, když jsme si nepohlídali útočníka hostů, který hlavičkoval sám. Poté se stalo něco, co doteď nedokážu pochopit a nechci to komentovat. Vyjádříme se k tomu jako klub v samostatném prohlášení,“ kroutil hlavou nad zkratem Jakuba Nouzáka, který inzultoval rozhodčího Pluhaře.

„Zápas se hrál za naší mírné převahy, bohužel jsme se dlouho nedokázali prosadit gólově. Soupeř hrozil jen z ojedinělých brejků. Nám se podařilo vstřelit branku až ve 38. minutě hlavičkou. Do kabin jsme šli spokojeni a cílem do druhé půle bylo navýšit skóre. To se nám bohužel nemohlo podařit, protože již v 50. minutě byl k údivu všech diváků i hráčů zcela nesmyslně inzultován rozhodčí a zápas byl předčasně ukončen. Vezeme tedy tři venkovní body a s tím jsme spokojeni,“ řekl trenér Velkého Oseka Jiří Sodoma.