Přestupová sága je u konce

Domů 9 Sezóna 9 2022/2023 9 Přestupová sága je u konce

Přestupová sága je u konce. Ondřej Pechanec definitivně mává Viktorii Velký Osek. Oficiálně se stal novou posilou divizních SK Kosmonos. V šestatřiceti letech tak dělá krok do divizního fotbalu. Obě zainteresované strany se dohodly, že přestupová částka nebude zveřejněna.

To, co se už nějaký ten den mělo za hotovou věc, je nyní oficiálně potvrzené. Kosmonosy ve čtvrtek večer oznámily příchod Ondřeje Pechance, jenž v předním divizním klubu podepsal smlouvu do roku 2027.

„Ondra je gólovým hráčem, může nastupovat v útoku, pod hrotem i na křídelní pozici. Jeho všestrannost, síla, a především kvalita v zakončení dodá naší ofenzivní složce větší variabilitu,“ uvedl pro klubový web sportovní ředitel SK Kosmonosy Petr Bernard.

Velký Osek za svou oporu dostane blíže nespecifikovanou sumu. Výkonnostní bonusy činí dalších příspěvek do klubové pokladny, v případě dalšího Pechancova přesunu by pak velkoosečtí dostali 30 procent z rozdílu přestupových částek.

Ondřej Pechanec působil ve Velkém Oseku od roku 2011. K jeho nejlepšímu utkání patří derby s Jestřabí Lhotou, ve kterém vstřelil 3 branky.

Ondro děkujeme a ať se Ti v novém působišti daří.

POZVÁNKY NA FOTBALOVÁ UTKÁNÍ

image-1

image-1

image-1

image-1

image-1

image-1