Změna na postu hlavního trenéra A mužstva

Domů 9 Sezóna 9 2022/2023 9 Změna na postu hlavního trenéra A mužstva
Změna na postu hlavního trenéra A mužstva

Velký Osek, čtvrtek 11. května 2023

Změna na postu hlavního trenéra A mužstva

Výkonný výbor fotbalového spolku FK Viktorie Velký Osek dává tímto na vědomost všem svým hráčům, členům, fanouškům a příznivcům, že od dnešního dne došlo ke změně na postu hlavního trenéra A mužstva.

Na schůzi výkonného výboru ve středu dne 10. května 2023 večer padlo toto rozhodnutí poté, co všichni členové výkonného výboru obdrželi od hlavního trenéra pana Martina Košky st. následující zprávu:

„Po zvážení situace v A mužstvu FK Viktorie Velký Osek jsem se rozhodl nabídnout výkonnému výboru svoji rezignaci na místo trenéra“.

Jako hlavní argumenty uvedl pan Martin Koška st. především propad tabulkou, stále se zhoršující hru A mužstva, a tolik potřebný impuls do zbývající části sezóny vyvolaný změnou vedení, který snad zabrání dalšímu propadu tabulkou.

Výkonný výbor FK Viktorie Velký Osek na tuto prosbu hlavního trenéra A mužstva pana Martina Košky st. přistoupil a pověřil do konce této sezóny (6 zápasů) hlavním trenérem A mužstva hlavního trenéra mužstev (staršího a mladšího) dorostů FK Viktorie Velký Osek pana Zdeňka Nováka st.

Tímto velice děkujeme panu Martinovi Koškovi st. za jeho dosavadní práci u A mužstva, a především pak loňský postup tohoto mužstva do okresního přeboru okresu Kolín a přejeme mu mnoho úspěchů v jeho trenérské práci u mužstev přípravek Fotbalové školy Velký Osek. Martine děkujeme a držíme palce v tvé další práci a někdy zase …

Novému hlavnímu trenérovi A mužstva panu Zdeňku Novákovi st. přejeme mnoho úspěchů v jeho nelehké nové pozici a přejeme mu, ať se mu podaří A mužstvo znovu nastartovat k heroickým výkonům a cestě tabulkou vzhůru. Trenére, mnoho štěstí…

Roman Semenec, předseda výkonného výboru FK Viktorie Velký Osek

POZVÁNKY NA FOTBALOVÁ UTKÁNÍ

image-1

image-1

image-1

image-1

image-1

image-1